wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » FAQ - pytania i odpowiedzi
Kontakt
  • Yes Grzegorz Piasecki
  • Yes Grzegorz Piasecki
  • ul. Umińskiego 20/66
  • 03-984 Warszawa, mazowieckie
  • Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.
    NIP: 1131103936

  • E-mail:kontakt@securityleader.pl
  • Telefon+48605290141
  • Godziny działania sklepu24/7 Wysyłki: poniedziałek - piątek Biuro handlowe: poniedziałek - piątek 8-16

FAQ - pytania i odpowiedzi

Czy na plombach plastikowych można nadrukować swoje logo?

Oczywiście, taka usługa jest wykonywana przez naszą firmę. Takie zlecenia realizujemy za dodatkową opłatą. W celu omówienia wszystkich szczegółów, w tym zarówno jej ceny, jak i konkretnego logo, które ma zostać umieszczone na plombie, jego formy i możliwości przesłania wszystkich danych, zachęcamy do telefonicznego (605290141) lub mailowego (kontakt@securityleader.pl) kontaktu.


Czy do zdjęcia plomb plastikowych potrzebne są jakieś narzędzia?

Plomby plastikowe można zdejmować w prosty sposób, ręcznie, bez użycia żadnych specjalistycznych sprzętów. Dzięki temu też cały proces można wykonać bardzo szybko, bez żadnego przygotowania.


Czy plomby można użyć ponownie po jej zdjęciu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Wszystkie nasze plomby są artykułami jednorazowymi, które dzięki temu w wyraźny sposób mogą świadczyć o ewentualnych próbach kradzieży czy uzyskania dostępu przez osoby trzecie.


Czy koperty bezpieczne można używać wielokrotnie?

Nie, są one przeznaczone tylko do jednorazowego użytku. Dzięki temu są one jednak tak dobrym zabezpieczeniem podczas przewożenia dokumentów czy innych cennych przedmiotów, które są chronione przed dostępem niepowołanych osób, również pod względem wizualnym.


Czy na kopertach bezpiecznych można umieścić swoje logo?

Dajemy taką możliwość naszym klientom w przypadku bardzo dużych zamówień, które przekraczają 50 000 sztuk produktu. W przypadku chęci złożenia takiego zlecenia, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą drogą mailową (kontakt@securityleader.pl) lub telefoniczną (605290141) i ustalenia wszystkich szczegółów indywidualnego zamówienia.


Co zrobić w sytuacji, gdy plomby plastikowe są zbyt długie? Czy jest możliwość ich skrócenia?

Można dokonać takiego działania. Po założeniu plomby możliwe jest swobodne obcięcie linki do długości, która będzie odpowiednia do Twoich wymagań.


Czy plomby naklejane wymagają aplikatora?

Nie jest konieczne używanie w tym celu żadnych narzędzi. Bez problemu można wykonać te działania ręcznie, dzięki temu są one łatwe w użytkowaniu i bardzo szybkie w obsłudze.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl