wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Polityka prywatności
Kontakt
 • Yes Grzegorz Piasecki
 • Yes Grzegorz Piasecki
 • ul. Umińskiego 20/66
 • 03-984 Warszawa, mazowieckie
 • Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej pod powyższym adresem
  NIP: 1131103936

 • E-mail:kontakt@securityleader.pl
 • Telefon605290141
 • Godziny działania sklepu24/7 Wysyłki: poniedziałek - piątek

Polityka prywatności

Polityka prywatności

 1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług securityleader.pl/sklep/ poprzez Serwis.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest firma

Yes Grzegorz Piasecki

ul. Władysława Umińskiego 20/66

03-984 Warszawa

NIP 1131103936 REGON 367392530

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

a)    poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje

b)    poprzez gromadzenie plików “cookies” 

6. Serwis zbiera tylko informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Powierzone nam dane są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego lub procesu zakupu i realizacji wysyłki.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z aktualnymi przepisami. Dane przechowywane są bezterminowo.

9. Każdej osobie fizycznej, która przekazała nam swoje dane przysługuje prawo do wglądu, modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis securityleader.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane znaleźć można w zakładce - FORMULARZ KONTAKTOWY.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl