wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Blog » Zabezpieczenia holograficzne
Kontakt
  • Yes Grzegorz Piasecki
  • Yes Grzegorz Piasecki
  • ul. Umińskiego 20/66
  • 03-984 Warszawa, mazowieckie
  • Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.
    NIP: 1131103936

  • E-mail:kontakt@securityleader.pl
  • Telefon+48605290141
  • Godziny działania sklepu24/7 Wysyłki: poniedziałek - piątek Biuro handlowe: poniedziałek - piątek 8-16

Zabezpieczenia holograficzne

Data dodania: 29-12-2020

Bardzo skutecznym sposobem na możliwość dodatkowego zabezpieczenia różnorodnych produktów przed możliwością ich podrobienia jest wykorzystanie w tym celu zabezpieczeń holograficznych. Dzięki temu jakakolwiek próba ingerencji pozostawi trwały, wyraźny ślad, który będzie stanowił dowód, że doszło do próby oszukania właściciela.

Zalety zabezpieczeń holograficznych

Najważniejszym atutem jest oczywiście zwiększenie ochrony wykorzystywanych przedmiotów. Do innych korzyści należy także ich wszechstronność, gdyż można je wykorzystywać w wielu branżach: farmaceutycznej, elektronicznej, motoryzacyjnej oraz wielu innych gałęziach gospodarki. Poza tym, zastosowanie bardzo dobrych materiałów ochronnych zwiększa prestiż marki i jej pozycja może tym samym rosnąć w oczach potencjalnych oraz aktualnych klientów.

Dzięki temu w bardzo prosty sposób można dokonać też identyfikacji produktu, ale też potwierdzać jego oryginalność. Pozwala to zapobiec coraz bardziej rozpowszechnionym możliwościom popełnienia fałszerstwa, które są negatywnym efektem rozwoju branży poligraficznej.

Co jest stosowane do ich stworzenia?

Wykonanie zabezpieczeń holograficznych musi być oparte na różnych technikach ochrony produktu przez ingerencją osób trzecich. Do takich opcji zaliczają się przykładowo różnorodne efekty optyczne, które pozwalają na uzyskanie specjalnych obrazów 3D, które nie będą widoczne w każdym momencie, o każdym czasie. Możliwa jest konieczność zastosowania do tego dodatkowych przyrządów, aby zobaczyć chociażby tekst zapisany niedostrzegalną dla ludzkiego oka czcionką.

Możliwości zastosowania zabezpieczeń holograficznych

Ich łatwość użytkowania i uniwersalność stosowania sprawiają, że można za ich pomocą chronić bardzo dużo artykułów czy istotnych dokumentów, do których dostęp nie powinny mieć osoby do tego niepowołane. Do najważniejszych produktów, w których można znaleźć zabezpieczenia holograficzne, znajdują się przykładowo: leki oraz kosmetyki, bilety parkingowe oraz komunikacji miejskiej, ale także sprzęt elektroniczny.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl